Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sposob na zmeczone nogi

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdalenaK



Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 04, 2014 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
mi na bóle nóg pomaga trzymanie je w górze, moczenie w ciepłej lub zimnej - w zależności od chęci- wodzie.

dokładnie, a jeżeli to nie pomaga to chyba pora wybrać się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze jak wracam po ciężkim dzionku w pracy albo po jakimś dłuższym wypadzie na miasto to kładę się z nogami do góry albo schładzam sobie je pod prysznicem. W żadne środki się jeszcze nie bawiłam póki co to wystarczy ale jeśli komuś nie pomagają takie zabiegi to rzeczywiście powinien udać się do specjalisty żeby dmuchać na zimne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kozzanna85



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja często moczę nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem żelu, mydła lub specjalnego preparatu do stóp - pomaga i niesamowicie odpręża Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
compelling



Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem na zmęczone nogi jest moczenie we wodzie z solą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrażkaGrażynka



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak ja nie lubię zimnych kąpieli, zapominam leżeć z nogami w górze to co mam robić? Zaczęłam brać diohespan i serio chyba mi pomaga. Biorę pół roku i jest trochę lepiej. Naprawdę, ale nie jest idealnie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Haszka



Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ze trafiłam na ten wątek, smarowałam nogi chłodzącym żelem, co dzień przez kwadrans nogi w górze, ćwiczę na basenie, ale to nie pomaga. Byc może powinnam się wybrać do lekarza? Czy może coś jeszcze może pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oe4flex



Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 8:01 pm    Temat postu: sposob na zmeczone nogi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Droga Haszko warto skonsultować Twoje dolegliwości z lekarzem. Jeżeli diagnoza nic poważnego, możesz spróbować zastosować suplement diety 4Flex, który zawiera 10g hydrolizatu kolagenu – Fortigelu. To kolagen naturalnego pochodzenia odpowiedzialny za wzrost i utrzymanie masy mięśniowej, a także pomagający w utrzymaniu zdrowych kości. Kolagen jest naturalnym materiałem budulcowych chrząstki stawowej.

W razie pytań służę pomocą.

Pozdrawiam,
Agnieszka Czarnecka
________________________
Online Ekspert marki 4Flex
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
greene



Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, że około trzydzieści procent społeczeństwa w wieku 40 plus cierpi na różnego typu zwyrodnienia. Pierwszym objawem pojawienia się tego typu dolegliwości są pojawiające się bóle podczas wykonywania prostych domowych czynności. Jest to wynikiem zmniejszenia się powierzchni chrząstki stawowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co byście polecili na słabe krążenie?

Moja mama ma taki problem
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno namówić mamę do uprawiania sportu. Tak aby zaangażowała dolne partie swojego ciała. Na początek dobrze jest wybrać mniej męczące zajęcia, jak np. marsz czy aqua-aerobik, które sprawdzą się w przypadku osób o nieco słabszej kondycji, a przy okazji przyniosą pozytywny efekt w postaci zgubionych kalorii. Z kolei, jeśli wytrzymałość nie jest dla niej problemem – korzystnie będzie postawić na bieganie, pływanie czy taniec, a zatem wybrać takich rodzaj ruchu, który mocno zaangażuje jej nogi do pracy.

Zerknij sobie również na ten środek
cyclo 3 fort ulotka - jest polecany w problemach z krążeniem i może mama powinna się nad nim zastanowić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group