Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sposób na stres?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wronka



Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój idealny sposób na stres? Bieganie, słuchanie muzyki, wyglądanie przez okno lub rozmowa z kimś.SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MareG



Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tarnów
PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również spokój uzyskuję podczas aktywności fizycznej. Ubocznym jej efektem jest to, że zazwyczaj później jestem po nich wypompowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BartekBR



Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z własnego doświadczenia polecam oddychanie przeponowe, które doskonale rozluźnia całe ciało. Oprócz tego oczywiście trening, najlepiej na linach TRX.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie nic tak nie relaksuje jak dobra książka, czytana w domowym zaciszu. Zupełne oderwanie, a później problemy zdają się jakieś odległe Smile Polecam wypróbować - przyjemne z pożytecznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arek Rymanowski



Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aktywność fizyczna jest często spotykanym sposobem na stres. Ale powiem tak: normalny trening, taki jak bieganie wcale mnie nie uspokaja - mogę miec godzinę czy 2 i rozmyslać o problemach, zamiast się odprężyć.

Pomagają mi 2 rzeczy: albo spacero-biegi z moim psem Smile

Trening tak intensywny, że nie ma jak przy nim myśleć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agakowalska



Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, najlepsze są treningi intensywne ale też w grupie, wtedy człowiek skupia się na tym co trzeba robić aby dotrzymać tempa i na chwilę porzuca te doczesne troski ;D Sama uczęszczam na zumbę i parę innych zajęć w fabryce formy i polecam to samo innym bo to cudowne 2 w 1 - sylwetka i odstresowanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neko-chan



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na stronie pojawił się niedawno artykuł o sposobach na stres Smile http://www.biomedical.pl/psychologia/sposoby-na-stres-6275.html

u mnie sprawdza się rozmowa z przyjaciółką, jazda na rowerze i taniec Smile

a poza tym, ważne jest aby się tak wszystkim nie przejmować! Nie jesteśmy super idealni i nie wszystko nam będzie w życiu wychodziło. Życie to nie serial i trzeba się z tym pogodzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sucharek



Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam sport, zawsze stres mnie zżera, a kiedy mogę sobie na to pozwolić zażywam relaksu podczas masaży w salonach relaksacyjnych, mówcie, co chcecie, należy się każdemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ladyM



Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aktywność fizyczna (rower, ćwiczenia), zioła, weekendowy wyjazd gdzieś na łono natury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka12



Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 2:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może dobra książka, na mnie zawsze to działaSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group