Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sposób na stres?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lena81



Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No własnie, może jakaś foram aktywności, którą mmoglibyście razem się cieszyć. A jeśli nie to może wędkarstwo? Smile Mój mąż baardzo sobie chwali!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota32



Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepszym sposobem na stres są po prostu zakupy. Nie wiem czy ta [zakaz umieszczania linków] się podoba?zamawiałyście już coś podobnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dorota32 napisał:
Jak dla mnie najlepszym sposobem na stres są po prostu zakupy.

Polecasz zakupoholizm na stres? Wydaje mi się, że pusty portfel raczej zwiększa stres, a nie go zmniejsza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiktoria.Z



Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie zawsze odpręża dobry film przy lampce wina. Ale każdy ma chyba inny sposób Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabrysiakornak



Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam medytację - nawet 10min dziennie, spokojnego oddechu, wyłączenia się ze świata zewnętrznego bardzo mi pomaga pozbyć się takiego napięcia, które odczuwam w ciągu dnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
akoszka



Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam sport. Naprawdę działa Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kalahern012



Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na stres bardzo dobrze sprawdza się odpowiedni rodzaj masażu, byle prawidłowo wykonany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia4012



Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój sposób na stres to aktywność fizyczna. Zawsze się sprawdza. Człowiek jak się porządnie zmęczy to od razu mu lepiej Wink Dla mnie super rozwiązaniem są wszelkie sprzęty do domu do ćwiczeń. Można o każdej porze dnia i nocy zrobić coś dla swojego organizmu. A oprócz tego to na stres jeszcze picie meliski też spoko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aldonka



Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie cwiczenia sa najlepsze. Pol godziny i czlowiek czuje sie jak nowonarodzony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 19, 2015 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia fizyczne, a na bardzo stresujące dni - worek treningowy. Odpręża jak mało co Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group