Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sposób na stres?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johan



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magnez tak, ale najlepiej odpręża wysiłek fizyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MonkiOrpel



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każda ulubiona forma wysiłku fizycznego jest skuteczna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pioter85



Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lis 13, 2012 11:48 am    Temat postu: Sposób na stres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam idealny sposób na stres - mieć totalnie wy...ne:D A tak po prawdzie to relaks w postaci sportu jest wydaje mi się dobrym pomysłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tkamil20



Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę ,że każdy ma inny sposób na walkę ze stresem. Dlaczego?Bo każdy lubi co innego, jedną osobę może odprężyć taniec, inną słuchanie muzyki lub zwykła rozmowa z przyjacielem. Samemu trzeba znaleźć to coś co nas odpręża sprawia,że zapominamy o problemach i czujemy się dobrze. Aktywność fizyczna to jest to co mi pomaga w walce ze stresem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Werona



Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze powinnaś nabrać trochę dystansu do życia, bo inaczej szybko "zejdziesz" z tego świata. To co super rozładowuje napięcia to seks, trening biegowy i dobra zabawa z przyjaciółmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda.apotex



Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprawianie sportu z pewnością sprzyja walce ze stresem. Jednak warto wspomóc swój organizm również gotowymi, naturalnymi preparatami. Dobrze sprawdza się połączenie melisy lekarskiej, szyszek chmielu oraz magnezu. Mieszanka ta sprawia, że z łatwością relaksujemy się i odprężamy.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kozzanna85



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stres dla mnie najlepsza jest dobra muzyka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
compelling



Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w razie stresu słucham muzyki i to mi pomaga Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrażkaGrażynka



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy stres może powodować "rewolucje brzuszne"? - w brzuchu? Często jak mam jakiś problem, denerwuję się, krzyczę to potem mam tego typu objawy i problemy, kończące się dłuższą chwilą w toalecie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ma właśnie problemy z opanowaniem stresu, strasznie się to na nim odbija.
Nie mogę go namówić na wysiłek fizyczny a też i się wydaje żeby mu to pomogło.
Póki co namówiłam go na leki ziołowe. Skuteczne na szczęscie.
Ale mam plan by samej ćwiczyć i go wciągnąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group