Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sposób na opanowanie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ralf



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 4:31 pm    Temat postu: Sposób na opanowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItam!!
Mam problem,jestem ciągle spięty i zdenerwowany, nie mogę sobie z tym poradzić, nie potrafie się skoncentrować na zajęciach szkolnych, mam problemy ze skupieniem ,często trzęsa mi się ręce-nie biore narkotyków.
Łatwo się denerwuje,nie potrafie wysiedzieć w szkole dlatego czasami do niej nie chodzę,mam problemy w relacjach koleżeńskich-od razu widać że jestem spięty a to nie pomaga.Ogólnie czuje się źle i wiem że mam problem.Słyszałem o leku-Aderrall ,który pomaga w koncentracji i usuwa napięcia itp. Pójde do lekarza,mam nadzieje że przypisze mi jakieś specyfiki na moją dolegliwość. Licze na jakieś komentarze do mojej wypowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aDa***
Gość









PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma zle taki wiek .. ja tylko chce umrzec nic wiecej nie oczekuje.. wszystko mi sie zawalilo dzis i juz nie bedzie dobrze do lekarza nie pojde i nie ma na to zadnego leku wiec ty chyba masz szczescie .. ;((((
Powrót do góry
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 10:33 pm    Temat postu: naneczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mam ochote umrzec... Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 9:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam ochotę umrzec, bo to wsyztsko jest porąbane. widzę, ze większośc ludzi potrzebuje psychoterapii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie są w stanie przeżyć wszystko.Są tacy,którzy całe życie cierpią,ale w obliczu cierpienia innych ich cierpienie wydaje się być mało ważne.To trzyma ich przy życiu,pozwala im cieszyć się każdym dniem,bo w każdym dniu jest coś dobrego Exclamation Sztuką jest po upadku się podnieść i dążyć dalej do upragnionego celu Very Happy Możemy zmieniać swoje życie,podejmować różne decyzje,które przynoszą jakże inne konsekwencje Exclamation Życie,to prawdziwy dar,to cud,sens istnienia świata.Żyjmy jak najdłużej Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 4:20 pm    Temat postu: naneczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jeżeli ktos upadl juz tyle razy nie ma sily sie juz podniesc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze kiedy jest problem istnieje również jego rozwiązanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panna Netka optymistką Smile
Gratuluję! Wink
Proszę mnie zarazić tym pozytywnym myśleniem! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sara



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie teżSmile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Kwi 11, 2006 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ścisłość to już pani Netka Very Happy Na każdym etapie życia pojawiają się problemy mniejsze lub większe,ale to nas odróżnia od zwierząt,że mamy dobrze rozwinięty mózg,który potrafi analizowac i rozwiązywać problem Very Happy Jest rodzina,przyjaciele,pies,muzyka,której uwielbiamy słuchać,film,na który warto pójść do kina.Ktoś kiedyś powiedział:

"Życie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie widomo na co się trafi...",ale trzeba poradzić sobie w każdej sytuacji:"Nie wstydem jest upaść,wstyd,to się nie podnieść"Pozdrawiam wszystkich smutasków Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group