Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sposób na dobry makijaż

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój makijaż zależy od mojego humoru. czasami mam takie dni (zwykle przed okresem hehe) , że nawet mi się pudru nie chce nakładać Confused Ale jak mus to mus...
Ale mam dwie niezłomne zasady:

1. NIGDY nie ide spac w makijazu. Chocbym wróciła z imprezy o 5 rano, nie wiem jak zmęczona - ZAWSZE zmywam makijaż. Po prostu z tapeta nie umiałabym zasnąć Confused

2. Nie wychodzę z domu z tłustymi włosami! mam fisia na punkcie świeżych pachnących włosków Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

le wlosy to swoja droga Smile
ja tez nie chodze spac w makijazu ale niektore dziewczyny potrafia nawet dwa i wiecej dni chodzic w tym samym hehe tylko "dokladaja" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja muszę maznąć się chociaż pędzlem z pudrem, bo niestety mam tłustą cerę i ciągle się błyszczę a kremy matujące średnio sobie radzą. Dlatego zawsze mam puder w torebce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wlasnie podklad i puder to na jakies wyjatkowe "imprezy" typu urodziny egzamin, na co dzien tylko oczy i blyszczyk Very Happy Aczkolwiek wkurzam sie bo jak juz chce ten podklad nalozyc musze najpierw peeling zrobic bo jak nie to potem mam takie cos jak opisalam i moge sobie to zmyć bo przeciez nie wyjde tak na ulice :/ Masakra:?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra_wróżka, polecam VICHY Normaderm na dzień (biały wysoki pojemniczek z zieloną nakrętka). Co prawda drogi (coś ok 70 zł), ale bardzo wydajny i przede wszystkim SKUTECZNY!
Tez od zawsze świeciłam się jak psu ****... nie pomagały pudry, kremy, fluidy - a po tym kremie jak ręką odjął. Wystarczy posmarować się rano i do wieczora skóra pozostaje matowa. Dla mnie rewelacja Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedź, jeszcze nie miałam okazji stosować tego kremu.
Czasem lepiej wydać kilka zł więcej na jeden kosmetyk ale skuteczny, a nie kupić 5 kremów tańszych, ale niestety nienajlepszych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no a ja uzywam nivea control shine i jestem zadowolona, juz 6 tubek zuzylam i w dalszym ciagu mam zamiar kupowac - koszt 12 zl za tubke Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babcia a Tobie po co kremy? TY juz stara kobieta Razz heheheh. zartuje Smile of course... yyy 70zł za ile ml?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vichy ogólnie mają dosyć drogie kosmetyki. Podobno niektóre osoby mają uczulenie na ich produkty, ale pewnie zawsze znajdzie się ktoś, kto jest na coś uczulony Smile Mi np. nie podpasował ten podkład mineralny z loreala, bo jak go zastosuję, to swędzi mnie cała twarz, na szczęście nie robiły się żadne czerwone plamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

70 zł za 50 ml. Ale jest bardzo wydajny - na całą twarz wystarczy kropelka wielkości ziarnka kukurydzy.
dobra_wróżka, fakt VICHY to droga firma, ale jak dla mnie super! uwielbiam ich kosmetyki Smile

Ja kupiłam niedawno ten słynny puder mineralny (nie pamiętam firmy) Natural Minerals czy coś takiego - kicha! Nie polecam Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group