Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sposób na dobry makijaż

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 4:52 pm    Temat postu: Sposób na dobry makijaż Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie jakis sprawdony sposób na dobre pomalowanie sie?Very Happy
Ja np mam problem z bardzo sucha skórą i często po nalożeniu podkładu robią się takie "grudki". Jak myślicie idzie temu zapobiegać?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może powinnaś mieszać podkład z kremem nawilżającym, albo stosować bardziej płynne podkłady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z kolazanka. ja tak własnie robie.. najpierw smaruje sie kremem nawilzajacym a potem kłade na to podkład, na koniec wyrownuje pudrem...wiem wiem duzo tapety ale kolor jest tak dobrany ze nic nie widac Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 1:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na codzien stosuje krem nawilzajaco matujacy a jak chce sie tak bardziej pomalowac to wlasnie stosuje ten krem a potem podklad ktory dostosowuje sie do karnacji i jestem bardzo zadowolona Smile czasem mazne jeszcze pudrem w kulkach Smile
wiec mysle ze pownnas sobie kupic taki nawilzajacy na noc i na dzien... pouzywac go i na pewno beda efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tak poza tematem.. ale w temacie MAKIJAŻ:
jak czesto sie malujecie? Rozumiem, że do pracy, na uczelnię - wiadomo. Ale jak np macie ferie, wakacje, to czy też nakładacie makijaż? Znam dziewczyny, które po bułki nie wyjdą bez co najmniej pomalowania rzęs.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhehe to ja do takich naleze Razz maluje sie codziennie no chyba ze nigdzie nie ide ,jestem chora i musze zostac w domu..
Nojje sa laski ktore maja super cere i mega dlugie rzesy wiec po co im makijage? Razz a sa takie ktore musza albo chca wygladac lepiej dla własnego komfortu Razz podstawa mojego makijazu to podkład , rzesy i usta Razz inaczej nie wyłaze z nory Wink chociaz dla faceta najbardziej podobam sie naturalna.. jednak ja mam inne zdanie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o mnie to na codzien jak wychodze maluje sie delikatnie, zazwyczaj tylko krem matujacy i krem - podklad dostosowujacy sie do cery, tusz i blyszczyk Smile
wieczorem jak wychodze gdzies z moim Plutem albo on przyjezdza to sobie zrobie bardziej widoczny makijaz Smile
a latem zazwyczaj mi sie nie chce tak makijazowac i zazwyczaj stosuje balsam z drobinkami zlota na twarz i tusz jedynie Smile no a jak sie szykuje wyjazd nad morze to moge caly dzien chodzic bez makijazu jedynie wieczorem sobie cos pomaluje ....
do sklepu tez wychodze bez ...
najlepszy jest moj Plut bo mowi ze on nie widzi roznicy miedzy tym czy jestem pomalowana czy tez nie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka, ale Ty masz ciemną karnacje szczęściaro ;]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no faktycznie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem ze podklad puder od wielkiego dzwonu wlasnie ze wzgledu ze wczesniej peeling obowiazowy i co tylko. Ale tak to dziennie oczy, rzęsy,kredka i cień. + błyszczyk na usta i na tym koniec mojego malowania.
DRuga sprawa ze ja zwykle spie ile sie da a potem lece na autobus Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group