Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spirala - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam o tym wykładane widać co wykładowca to inna szkoła Smile
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anulka020891



Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, miałam zakładaną wkładkę miedzianą 23 lipca. Miałamznieczulenie ponieważ nigdy nie rodziłam. Kiedy od załozenia można bezpiecznie uprawiać sex? I czy dopóki nie pojdę do ginekologa na kontrole (mam iść po następnym okresie czyli na pocztku sierpnia) mogę wziąć jeszcze tabletki antykoncepcyjne?? Czy jak włoże paec to musze czuć sznureczki? Bo z tego co czytałam to połowa kobiet pisze tak a połowa inaczej. chciałabym znać dobrą odpowiedz. jeśli powinnam czuć to jak powinny być głęboko?? Prosze o odpwiedz.
Ania

Dodano po 1 minutach:

na początku września nie sierpnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie mozesz zadac tych pytan swemu gin ?
on zakładał to on powinien odpowiedziec na wszystkie pytania.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no skoro sa takie spirale dla nieródek to chyba po to je wlasnie wymyslono..
jesli spirala bedzie dobrze zalozona to raczej wszystko powinno byc w porzadku prawda?

nowicjuszka, a co widzialas na zdjeciach? mozesz mi powiedziec? jak nie chcesz tu, to napisz mi na pw : )

bo mam dosc gumek, bo sa drogie, bo sa troche ryzykowne, bo tez jak sie skoncza to nie mozna sie kochac ile sie chce...
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka drogie? Neutral.
zalezy jakiej firmy.
a ile bys chciala zeby kosztowały? tyle co chleb? sa i takie - conamore czy jakos tak Razz.
dobra firma musi byc droga Smile to tak jak z ubraniami czy butami,perfumami itp :].
no ale ja nie wnikam :] kazdy ma swoje zdanie na ten temat.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytasz co widziałam?Drogi rodne żeńskie w fatalnym stanie...Na dobra sprawę do amputacji...Zrosty, perforacje, nie można było dokładnie stwierdzić gdzie jest jajowód...
Generalnie o macierzyństwie dziewczyny mogły zapomnieć...Chyba że adopcja...

Dodano po 2 minutach:

Poza tym, skoro szkoda Ci tych powiedzmy 7 zl na prezerwatywy(3 szt w paczce), to nie szkoda Ci 200zl na spirale?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale tak wyda 200zł i ma spokoj a tak 3gumki to szybko sie koncza (ale sa jeszcze po 24 pakowane).
Nowicjuszka coz poradzisz. nic nie mozesz zrobic. jej decyzja.

Dodano po 23 sekundach:

pozniej bedzie chciała byc matka a tu zonk.. Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 2:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

decyzji nie podjelam jeszcze, dlatego się Was dziewczyny radzę : )
nie mowie ze mi szkoda. ale dobre gumki duzo kosztuja a ja raczej na tych tanszych nie bede polegac.. tylko jak sobie policzyc ile to kasy idzie.. i do tego moment zakladania gumki nie jest zbytnio podniecajacy...no i ta przerwa w pieszczotach tez jest beznadziejna, ale nie jest zle : ) w kazdym razie chcialabym sie kochac dowoli bez ograniczen.

a co jesli ta spirala o ktorej rozmawialam z lekarzem jest zakladana endoskopowo? kazda jest tak zakladana, czy w ten sposob zalozenie spirali jest mniej ryzykowne?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fasolka a musicie gumek uzywac? przeciez sa globulki dopochwowe,albo plastry, tabletki itp..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

samym globulkom nie bede ufac a to dopiero klopot bo sie pieni i nie sa tak skuteczne. a hormonalnych metod juz nie chce. tak sobie rozregulowalam cykl i tak mi juz dwa razy cycuszki zmalaly po kazdym odstawieniu ze jeszcze jeden raz i bede deska stolarska..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group