Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śpie bardzo mocno

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 3:55 pm    Temat postu: Śpie bardzo mocno Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba ten temat zle ujelam .. ale pomozcie mi od jakiegos czasu nieslysze swojego dziecka chociaz bardzo krzyczy a ja nadal spiee .. nnikt mnie nie moze dobudzic chba ze na mnie krzyknie czy szturchnie Sad zaznaczam corcia byla chora i pare nocek nnieprzespanych . POMOZCIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile spisz ? msaz ciezka prace ? pracujesz ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niee moja corcia ma 7 miesiecy i nie pracuje .. ide spac okolo 12.00 .01.0 02 w nocy i moze z przemeczenie jej nnieslysze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group