Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

śpiączka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotka
Gość









PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 11:39 am    Temat postu: śpiączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej! pisze do Was znadzieją, że może ktoś będzie mógł choć troszke mi pomóc... chciałabym prosić o jakiekolwiek informacje dotyczące śpiączki. Mam ogromny problem ze znalezieniem jakicholwiek materiałow na ten temat. Mam znajmomego, którego siostra zapadła w śpiączke. dziewczynka ma 10 lat i niestety dodatkowo jest chora-porażenie mózgowe pierwszego stopnia. Jezeli ktoś mógłby mi jakoś pomóc -miałby informacje dotyczące śpiączki -to byłabym bardzo wdzięczna dziękuje
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.eeg-biofeedback.com.pl/index.php?mod=coma-cerebrum

To jedyne co udalo mi się znaleść o śpiączce, mam nadzieje że inni tez pszukają i znajdą więcej odemnie.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group