Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

spanie - brak ruchu

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
problemowa



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 12:11 pm    Temat postu: spanie - brak ruchu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
nie wiem czy dobrze robie tworzac nowy temat.
ale tak mnie draczy moj sposob zycia ze juz nie moge z tym wytrzymac. ciagle jestem zmeczona spie po 8-9 godzin caly czas chce mi sie spac, jestem alergikiem ;( nie wiem czy to od tego ;( nie mam ochoty na jaki kolwiek ruch nie chce mi sie chodzic , chlopak chce nie zabrac tu czy tam , a ja wole zrobic lozko i polezec z chlopakiem w nim niz lazic gdzies.
co mi poradzicei na to. prosze o szybka odpowiedz , bo zaraz zasne w pracy Wink

a no i przy seksie to juz w ogole tak szybko sie mecze ze to juz wstyd mi troche przed chlopakiem z ktorym jestem 4 lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sleeping_beauty



Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz zauważyłaś taką zmianę w organizmie? Może masz niskie ciśnienie? Robiłaś badania? To może też wyglądać na początki anemii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problemowa



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

badania robiłam, mam dobre wyniki, a niskie cisnienie tez mam i to nawet stwierdzone przez lekarza. aaa i zaczelam przy tym barzo duzo jesc , przytyłam bardzo duzo ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie znam Cię, więc ciężko cokolwiek powiedzieć, żeby nawiązać do czegoś.. może po prostu musisz wykazać więcej chęci? powiedzieć sobie, że życie jest piękne i trzeba z niego brać garściami, a nie "chować" się po kątach, aby tylko nie wyjść Smile nie chodzi mi o to, że jesteś zakompleksiona czy coś w tym stylu, po prostu o pozytywną energię SmileSmile daj się czasami skusić na wyjście, które proponuje Ci chłopak, zapomnij się, bo w tej sytuacji to wypada zrobić Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alergia nie ma nic do rzeczy.
ja tez jestem alergikiem i jakos lezenie plackiem w łozku mi nie sprzyja.
moze poprostu masz gorszy miesiac .
jak długo ta niechec juz trwa?
mi sie wydaje ze wraz z ociepleniem sie to i najdzie Cie chec na wysadzenie czubka nosa z domu i wyruszycie na spacer.
a co do jedzenia..
to wiadomo ze jak sie siedzi wiekszosc dnia w domu to najblizej jest do .. lodowki..a skutki widac niestety na wadze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problemowa



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z 3 miesiace juz tak mam ;(
nie siedze duzo w lodowce ale mam taka biurowa prace ze co chwile cos jem , a to wyskocze do sklepu po cos slodkiego itd.

teraz siedze w pracy jem , i znowu spac mi sie chce ;( i mam zgage ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 8:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i proste, że tym się zamuliłaś.. wydaje mi się, że powinnaś poświęcić trochę swojego czasu poza praca na jakiś sport, np wieczorem sobie pobiegaj albo w domu zrób kilka ćwiczeń na macie, potańcz sobie, jest naprawdę dużo rzeczy, które można robić.. jak będziesz siedziała i jadła nie dość, że w pracy, to jeszcze w domu, to waga będzie cały czas szła w górę, do tego będzie Ci się chciało spać.. niech zgadnę, do pracy jeździsz??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problemowa



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 6:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak jezdze ale autobusem, bo mam za daleko zeby chodzic pieszo , jakybm miala tak chodzic to bym musiala wstac o 2 w nocy bo mam na 7 i troche bym szla szybkim krokiem to tak mysle ze na 8 bym doszla Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 7:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobra, to rozumiem:) ale np to żebyś wieczorkiem wyszła na spacer? ciężko powiedzieć coś w Twojej sytuacji, bo jeżeli coś ma zależeć od ochoty tak naprawdę to ja Ci jej nie "wbije" Wink mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Literia



Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale do aktywności trzeba sie zmusić. Widze to po sobie. Samo sie nie stanie. Namawiam do ruchu i do wychodzenia z domu. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group