Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

SOLARIUM a tabletki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 4:19 pm    Temat postu: SOLARIUM a tabletki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem podczas brania 3go opakowania tabletek marvelon.
Mam ciemna karnację i zawsze sie duzo opalalamm na sloncu i nigdy nie mialam od tego zadnych przebarwien.
Czy mimo tego moge isc np dzisiaj na 5 min na solarium?
wazne to dla mnie wiec prosze o szybką odpowiedz! :* Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
taleńka



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem Ci tak...
niby nie powinno sie przesadzać ze słońcem ale mój lekarz (który mnie nigdy nie zawiódł) powiedział, że można, ale umiar jest potrzebny Very Happy

Ja tez uwielbiam sie opalac... raz na tydzien, dwa "doopalac" sie 10 min w solarium. Biore tabletki i stosuje sie do porady lekarza. Tabletki mogą powodować przebarwienia (mi nawsze najpierw w okolicach piersi-dekoltu). Narazie miałam to dwa razy (przesadziłam z solarium przed Sylwestrem bo chodziłam 2x lub 1x na tydzien na 15,20 min i kiedys, z poprzednimi pigułkami przed studniówką. Przestawałam wtedy chodzić opalać sie, miejsce przebarwienia smarowałam sokiem z cytryny lub ogórka i szybciutko schodziło Very Happy

Po trzech tygodniach wracałam do opalania i wszystko było ok Very Happy

Przebarwienia da sie zauważyć jak są prawie niewidoczne i w ciągu jednej-dwóch nocy zwalczyć Smile

Nie polecam naturalnie opalania, ale jak ktoś lubi - jak ja i Ty, to po co odmawiać sobie takiej małej przyjemności, skoro można obejść sie bez skutków ubocznych, jeżeli sie nie przesadza i wszystko robi z umiarem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group