Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Soki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malwah



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sama robię takie napoje w blenderze - samo zdrowie i do tego pyszne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota32



Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 8:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szport napisał:
Ja stosowałem. Myślę ,że to dobra terapia, ale nie polecam picia samych soków. Woda to naturalny składnik organizmu człowieka


Też bym raczej stawiała na wodę jak [zakaz umieszczania linków]. Wydaje mi się, że prawidłowe nawadnianie faktycznie sporo może pomóc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Farsa



Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódeczka
PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

woda plus soki Smile uwielbiam soki, dużo piję, przyrządzam sama za pomocą blendera, ale nie zapominam o wodzie, wypijam koło 1,5 litra samej wody dziennie..nie lubiłam kiedyś wody, nie czułam potrzeby picia jej i wydawało mi się, ze nie potrafię nią ugasić pragnienia, jednak zaczęłam się dla zdrowia trochę do niej 'zmuszać', zawsze w torebkę wrzucać buteleczkę mineralki, rano wypić szklankę wody, wieczorem też..i tak krok po kroczku wprowadzałam kolejne wodne przyzwyczajenia i dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez wypicia kilku szklanek wody dziennie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katwalczak



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko świeże soki są zdrowe, warto pić również dużo wody i zrezygnować z napojów słodzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenabratel



Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Soki są ok, byle nie takie z kartonu Smile Ale nie sądzę, że powinny być traktowane jako posiłek, raczej jako uzupełnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ZdrowaPolka



Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy jak się te soki przygotuje Smile Jeśli sok będzie bardziej przypominał konsystencją koktajl i przyrządzi się go na bazie banana, to jako drugie śniadanie jak najbardziej się sprawdzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magdamoczek



Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz rację, ale wtedy to właśnie bardziej koktail a nie sok Very Happy Tak czy siak warto dodawać zieleninę (szpinak, jarmuż, cokolwiek)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
korneliabaryza



Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam szejki owocowe zamiast śniadania - wchodzi mi do czegoś takiego kilka bananów plus mango, truskawka, jagody - w zależności co akurat mam. Da się czymś takim najeść a nie czuję się ociężała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MarcinJ



Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie, ciekawią mnie efekty, bo nie słyszałam o czymś takim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
celinabak



Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja robię klasycze soki z marchewki i jabłka. Bardzo cera sie po nich poprawia jeśli pije się regularnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group