Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sok z sokowirówki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aganie1983



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: parczew
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 9:10 am    Temat postu: sok z sokowirówki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy moge 4 miesiecznemu dziecku podawac do picia sok z sokowirowki. prosze podpowiedzcie to moje pierwsze dziecko :D

---edited by Wind_Of_Hope---
Proszę nie pisać dwoch takich samych tematów. Drugi został usunięty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej kupic gotowe soczki dla dzieci? przynajmniej wiadomo ze maja atest Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika26.81



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 11:21 am    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uwazam ze sok wlasnej roboty jest najzdrowszy,przynajmniej wiesz co w nim jest,spokojnie mozesz podawac ja swoje dziecko wychowalam na soczku z marchwi i jablka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aganie1983



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: parczew
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak sama zrobie to wiem z czego a w tych kupczych to wszystko moze byc . moja kuzynka pracuje przy owocach i wiem jakie idą na kubusia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale dziecko 4 miesięczne nie powinno dostawać soków, a przynajmniej takich !!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zależy skąd bierzesz produkty, bo jeśli kupujesz je na bazarze to absolutnie NIE WIESZ co w nich jest, w tej sytuacji obstawiałabym soczki typu bobofrut. Co innego jeśli masz swój ogródek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group