Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

soczewki kontaktowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daliters



Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 2:47 pm    Temat postu: soczewki kontaktowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć mam pytanie odnośnie soczewek bo chce sobie kupić soczewki kontaktowe ale nie wiem jakie wybrać muszę iść do okulisty czy też mogę jakoś przez poradnie w internecie znaleźć gdzie dostanę poradę jakie soczewki zastosować i czym się różnią poszczególne rodzaje. I czy też dobrym wyborem będą jakieś kolorowe soczewki jako pierwsze soczewki jakie mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście tak samo jak okulary tak i soczewki musi lekarz dobierać, sama sobie nie wybierzesz jakie to mają być parametry, możesz co najwyżej dobierać firmę. Ale na każdą wadę są inne soczewki, na astygmatyzm na przykład soczewki toryczne, na krótkowzroczność sferyczne. Mogą być jednodniowe, miesięczne, dwutygodniowe a nawet roczne, są również takie 24h których nie trzeba wyjmować na noc, mają swoich zwolenników również Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group