Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Soczewki kontaktowe a duża wada wzroku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olenka123235



Dołączył: 12 Cze 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 7:18 pm    Temat postu: Soczewki kontaktowe a duża wada wzroku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 18 lat i od małego mam postępujące niedowidzenie w jednym oku. Obecnie noszę okulary, z czym oba szkła zawierają cylinder. Czy przy takiej wadzie mogę nosić soczewki kontaktowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co na to twój okulista? Pytałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olenka123235



Dołączył: 12 Cze 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pytałam się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż w takim przypadku ciężko jest ci coś doradzić jedyne to właśnie podpytanie swojego okulisty czy przy tej wadzie wzroku możliwe jest noszenie kontaktów. Będziesz wtedy miała 100% pewność Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Wto Cze 17, 2014 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Smile Najlepiej będzie jak zapytasz swojego okulisty, on zna dobrze Twoją sytuacje i najlepiej udzieli Ci odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group