Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Soczewki Air Optix

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wito25



Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 6:00 pm    Temat postu: Soczewki Air Optix Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć. Miał ktoś kiedyś z was soczewki tego producenta? waham się nad kupnem i szukam własnie opinii na temat tych soczewek http://www.swiat-optyczny.pl/84-air-optix-aqua-3-szt.html
A że to będą moje pierwsze soczewki, to nie chciałbym się od razu zniechęcić. Cena również przynajmniej na tym sklepie przyzwoita. Co myślicie o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są to soczewki najnowszej generacji, jakościowo bardzo dobre. Ponieważ są miesięczne, dlatego wychodzą dość ekonomicznie, wiele osób chwali je sobie. U mnie niestety nie sprawdziły się, ponieważ były za grube i bardzo wysuszały mi oczy, tylko że ja należę do nielicznej grupy osób o oczach wrażliwych. Jeśli to mają być Twoje pierwsze soczewki proponuję wizytę w zakłądzie optycznym w którym dają próbne soczewki.Czasem dostaje się nawet kilka sztuk różnych producentów i o różnej długości użytkowania. To najlepszy sposób,żeby znaleźć dla siebie te najlepsze. Z soczewkami jest jak z butami, ten sam model dla jednego będzie idealny i bardzo wygodny, dla drugiego noszenie ich okaże się niemożliwe z powodu dyskomfortu. Nie polecam kupowania soczewek na własną rękę bez konsultacji u specjalisty, można dorobić się poważnych powikłań. Tylko pod lampą szczelinową można sprawdzić czy dobrane parametry są odpowiednie dla danego oka. Właściwy dobór wymaga także kontrolnej wizyty po tygodniu lub dwóch. Soczewka to nie tylko moc, ale także średnica i krzywizna, czasem to dodatkowe parametry jeszcze ( w zależności od wady). To,że się nosi szkła okularowe o danej mocy wcale nie oznacza,że się ma identyczną moc soczewek, ale to powinien już wytłumaczyć okulista lub optometrysta podczas wizyty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda.Mała.Mi



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 7:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój brat kupuje soczewki przez internet w sklepie okooko.pl. Mówi, że jest taniej niż w innych sklepach internetowych typu szkła.com czy twojesoczewki. Często też chwali szybką dostawę. Teraz jest tam też promocja polegająca na polecaniu sklepu. Jeśli ktoś kupi u nich soczewkę z polecenia to osoba polecająca zgarnia 10 zł do wydania na soczewki, a ta która otrzymuje polecenie ma rabat 5%. Dlatego gdyby ktoś był zainteresowany kupnem soczewek to odezwijcie się na PW. Poproszę brata o wysłanie polecenia. Potem Wy możecie polecać i zarabiać na swoje soczewki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uhbnji



Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Air Optix to dobre soczewki, choć najlepiej nie kupować ich od razu hurtowo, lepiej pójść do sklepu kupić jeden komplet i wypróbować jeśli będą dla Ciebie wygodne można szukać w sklepach internetowych gdzie są zdecydowanie tańsze, ja mogę polecić sklep Okularyinfo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group