Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Smecta a smecta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 5:23 pm    Temat postu: Smecta a smecta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co chodzi ze Smectą, lekiem na biegunkę. Zawsze kupowałam ja w pudełku z niebieskim nadrukiem, a teraz zauważyłam, że jest też jakaś w czarno-białym pudełku. Oczywiście kupuje ta co zawsze, wiem że nieznacznie różnią się te smecty cenami, ale czy to jest ten sam lek w obu przypadkach, bo nie pojmuję o co chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzę, że troche stary wątek, ale sama teraz zaczęłam szukać informacji na temat smecty, ponieważ lekarz mi polecił przy nasilających się i częstych biegunkach. Nawet nie wiedziałam jak kiedyś wygladala, ale teraz chyba jest też w saszetkach, dobrze mowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jucham
Spamer


Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, też kojarzę tę w saszetkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group