Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

SM - pomocy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fordomi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 8:29 pm    Temat postu: SM - pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukamy pomocy.
W ubiegłym roku zdiagnozowano u mojej 25-letniej siostrzenicy Dominiki stwardnienie rozsiane. Inne miała plany , takie jak wszystkie dziewczyny w jej wieku. W marzeniach nie było choroby. Los chciał inaczej. Jest to choroba układu nerwowego, w przebiegu której układ immunologiczny człowieka zaczyna nagle produkować przeciwciała niszczące osłonkę mielinową włókien nerwowych. W miejscach, gdzie dochodzi do uszkodzeń, tworzą się blizny i stwardnienia (stąd nazwa choroby). Utrata mieliny powoduje brak ciągłości w przewodzeniu impulsów nerwowych, a więc upośledzenie wielu organów. Proces samozniszczenia organizmu można spowolnić. Jedyny lek, który może pomóc Dominice to BETAFERON. Terapia powinna trwać 2-3 lata. Miesięczny koszt leczenia to około 3400 zł. Przekracza to możliwości finansowe rodziny. Wiemy jednak, że na świecie jest mnóstwo dobrych ludzi. Do nich zwracamy się z prośba o pomoc. Liczy się każda złotówka. Nie muszą to być jakieś wielkie kwoty od pojedynczych darczyńców.
Dodatkowych informacji udzielę pod adresem: [zakaz linkowania na forum]
Numer konta:
Dominika Maj
66 1020 1433 0000 1202 0052 3431


Ostatnio zmieniony przez fordomi dnia Pon Wrz 18, 2006 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fordomi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może z okazji Wielkanocy ktoś zdecyduje się pomóc Dominice...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skontaktuj się ze mną drogą mailową
Powrót do góry
nupi
Gość









PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
skontaktuj się ze mną drogą mailową


Słyszałem, że są jakieś specjalne mieszanki ziołowe, niestety dość drogie, które podobno wspomagają leczenie SM, np. TOP
"TOP"- odżywia centralny układ nerwowy, szczególnie mózg. usuwa ból głowy, zwiększa pewność siebie, możliwość
skupienia się i koncentracji, poprawia wzrok Przydatny szczególnie przy egzaminach, długotrwałej lub nocnej pracy
umysłowej, stosowany w leczeniu MS. chorobach związanych z układem nerwowym.
Powrót do góry
fordomi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że są jakieś specjalne mieszanki ziołowe

Napisz coś więcej o tych specyfikach. Czy można je kupić w Polsce? Czy mają atest? Czy są jakieś dowody potwierdzające ich skuteczność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nupi
Gość









PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 3:28 pm    Temat postu: SM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A interesowałaś się Alveo? W sumie sama nie wiem, jak to działa. Słyszałam skrajne opinie na temat tego specyfiku. Question Question Question
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group