Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

SM - betaferon,interferon

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karina29



Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 2:52 pm    Temat postu: SM - betaferon,interferon Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Szukam osoby które zażywają któryś z tych leków.
interesują mnie jakieś informacje o sposobie przyjmowania leku, samopoczuci po leku, koszty kuracji i wogole wszystko.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina29



Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już niebawem ja to będę zażywać - jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało... odpowiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta888



Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 10:32 pm    Temat postu: terapia interferonem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
przechodziłam kiedyś terapię interferonem, słyszałam o różnym przechodzeniu tego leczenia, ma jednak ono wiele skutków ubocznych, jednak mogą być one różne w zależności od indywidualnych "predyspozycji" pacjenta. U mnie niestety po interferonie występowały takie objawy jak gorączka, osłabienie, objawy grypopodobne, bóle głowy i zawroty, spadek krwinek czerwonych, spadek wagi i apetytu, wypadanie włosów( ale nie całkowite). Jednak trzeba pamiętać że każdy może inaczej przechodzić terapię, więc nie ma się co martwić na zapas. Życzę efektów w leczeniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group