Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

skutek brania tabletek antykoncepcyjnych czy ciąża??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula001



Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zgorzelec
PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 8:52 pm    Temat postu: skutek brania tabletek antykoncepcyjnych czy ciąża?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc Dziewczyny!!
Okres mi sie spóźnia kilka dni.Robiłam sobie test w dniu spodziewanej miesiączki ale wynik był negatywny Crying or Very sad Mam zmienne nastroje(bardziej nadpobudliwa jestem),wzdęcia i zaparcia(nigdy wcześniej sie mi nie zdarzyły),niedobrze mi jest,co ok godz. chodze siusiu, brak miesiączki no i dużo mokrego śluzu mleczno-białego(a gdzieś czytałam że taki w czasie ciąży jest),troszke brzuszek mi sie powiekszył(podbrzusze), i jak nigdy potrafię wstać w nocy i jeść.Ale miesiąc temu odstawiłam tabletki(brałam je miesiac wiec raczej powinno byc wszystko ok z moim cyklem bo organizm nie zdąrzył sie przyzwyczaić a od tego czasu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia).A wy jak myślicie??To przez tabletki czy ciąża??Jeśli okres się nie pojawi to za tydzień nastepny test robie :)Czuje że ze mna cos inaczej jest no ale ten test...
Dodam jeszcze że nie mam żadnych objawów nadchodzącej miesiączki.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie starające sie o fasolke przyszłe mamy Very Happy Very Happy Czy wam sie zdarzyło że w czasie ciąży wynik testu był negatywny??


----edit by Pituszka
Proszę nie pisać dwóch takich samych postów. Drugi post został usunięty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda.M



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kielce
PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie podczas pierwszej ciąży test od razu był pozytywny. Ale podczas drugiej okazał się negatywny, a ja jednak byłam w ciąży... Shocked Dowiedziałam się o tym od ginekologa, do którego poszłam po receptę na tabletki wywołujące miesiączkę i nie powiem, nieźle się zdziwiłam. Sądzę, że u Ciebie to opóźnienie może być spowodowane wcześniejszym przyjmowaniem tabletek, ale nie zaszkodzi wybrać się do lekarza, od razu będziesz wiedziała na czym stoisz. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group