Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skuteczny lek na silną gorączkę

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 7:38 pm    Temat postu: Skuteczny lek na silną gorączkę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej jakie znacie skuteczne metody zwalczania silnej gorączki? Może jakieś domowe sposoby albo sprawdzone leki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz spróbowac ciepłej herbatki z cytrynką albo grzanki czosnkowe, z leków polecam sięgnąc po poyralginę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm grzanki czosnkowe - całkiem niezły pomysł na przyswojenie czosnku Very Happy A co do pyralginy to też ją stosuję zazwyczaj - trzeba przyznać ze jest skuteczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie tylko ten lek pomaga, po inne nie sięgam bo nie równają się z pyralginą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest, nawet reklamują się jako najskuteczniejszy lek na gorączkę i ból głowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlatego zawsze sięgam po pyralginę bo żaden inny lek nie przynosi mi takiej ulgi jak właśnie ten.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mogę polecić też pyralgine sprint - to jest to samo ale w proszku, więc o wiele szybciej zaczyna działac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze że forma pyralginy jest dwojaka jedni lubią łyknąć tabletkę inni wypić rozpuszczony proszek, najważniejsze aby przyiosła oczekiwane skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teska



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak moje dzieci mają gorączkę, czyli temperatura zaczyna oscylować w okolicach 38,5, to podaję im wtedy [reklama] w syropie, bo działa skutecznie, a do tego jest też przeciwzapalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jamaica



Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 06, 2015 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a próbowaliście kiedyś przeczekać i wyleżeć gorączkę? ja ostatnio miałam 39,3 stopni i mi samo przeszło, trzeba tylko leżeć w łóżku i dużo pić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group