Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skuteczność tabletek

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ela,,,,,,,,,,;/



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lublin
PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 1:32 pm    Temat postu: Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie.od 10 miesiecy biore tabletki,ale ostatnio zapomnialam jedna lyknac.Lyknelam ja z inna tabletka jednoczesnie i bralam je do konca tak jak zawsze. po skonczeniu opakowania zrpbilam 7dniowy odstep i zaczelam nowe opakowanie. i mam takie pytanie czy obecnie brane nowe opakowanie dzaiala i daje mi pelna ochrone przed zajsciem w ciaze??tabletke ominelam w 3 tygodniu.Prosze o szybka odp:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowe opakowanie daje Ci normalną antykoncepcję. To podczas poprzedniego opakowania mogłabyś mieć jakieś wątpliwości, jeżeli byś uprawiała seks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela,,,,,,,,,,;/



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lublin
PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie za odpowiedz Very Happy.odrazu mi lzej na duszy.Pozdrawiam:)SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaszw w takim przypadku zabezpieczaj sie przez kolejny tydzien dodatkowo, np prezerwatywą a pozniej juz normalnie. zreszta to powinno byc napisane w ulotce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 10:10 am    Temat postu: Skuteczność tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. w listopadzie urodziłam synka a od dwóch miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. moje pytanie brzmi czy można przy tabletkach kochac się "do końca"? czy nie ma żadnego ryzyka że zajdę w ciążę? i dlaczego tabletki zabezpieczają na 99%. co to jest ten jeden procent?



----edited by emilka----
odrobinę zmodyfikowałam tytuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1% to własnie ze moze nie zadziałac..ale o ile wiem gdy regularnie sie je przyjmuje to nie ma szans na ciaze..przeciez nie ma owulki wiec jak... Razz. wg mnie mozna do konca, ale zapytaj lekarza albo poczekaj na wypowiedz kogos innego Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten 1% wynika z nieprawidłowego brania, nie zabezpieczania się podczas antybiotyków i leków, które obniżają działanie itd. oczywiście nic nie daje 100%, ale przy regularnym przyjmowaniu w zasadzie nie ma szans na zajście w ciążę. możesz spokojnie kochać się "do końca". po to się łyka tabletki...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwina18



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lowicz
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc:) mam pytanie biore 3 opakowanie tabletekl w tym ostatniop nie zrobilam przerwy bo mialam powody i boje sie co do ciazy czy nawet jezeli tabletki biore moghe w nia zajsc?? prosze o szybka jakas odp[owiedz bo swira niedlugo dostane Smile:0 dzieki z gory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie Smile po to się bierze tabsy, żeby nie wpaść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak bierzesz regularnie i właściwie, to musiałabyś mieć kolosalnego pecha, żeby zajść w ciążę. w zasadzie jest to niemożliwe
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group