Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skuteczność BOBO-TEST!

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 11:00 pm    Temat postu: wynik testu. pozytywny?negatywny?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam pytank.robiłam sobie tast ciązowynazwy bobotest.Wyszedł on negatywny,ale pod swiatłem w miejsu gdzie ma wystapic ta druga rozowa linia wyszło zgrubienie poziome przezroczyste bez jakiegokolwiek koloru. Nie wiem, kilka razy robiłam juz dawniej test i tak nie było. dodam ze tym razem kochałam sie z chłopakiem do końca z 5 dni pod rzad.niby przed spodziewana miesiączką tylko ze ten okres jest moja niewiadoma bo sie ostatnio spużnia. czyli mam nieregularny. piersi mam powiekszone i sutki lekko wrazliwe. pozatym nic mi nie dolega. czuje sie wręcz wspaniale. Razz
a pozatym to nie wiem czy czasem nie zrobiłam tego testu zbyt wcześnie bo robiłam go wczoraj . prosze o odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam że zrobiłas ten test za wcześnie, prze3ważnie powinno sie wykonywac testy PO 6 dniu od stosunku.Radze go powtórzyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beata23



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 9:24 am    Temat postu: Skuteczność BOBO-TEST! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprzedni okres dostałam 8.05, to jest 1 dzień cyklu. Okres trwał 7 dni. Kochałam się z prezerwatywa, która nie pękła i się nie zsunęła w 10 dniu cyklu, 3 dni po okresie. To był mój 1 raz. Odczekałam kolejnych 9 dni, tj. 11-19 dzień cyklu na ew zapłodnienie i pierwszy Bobo Test zrobiłam w 33 dniu cyklu. To już było po terminie spodziewanego okresu, bo on powinien być ok. 8.06(tego dnia mialam egzamin,wiec stres).Wynik był negatywny. Kolejny test zrobiłam w 43 dniu cyklu, wynik tez negatywny. Testy robiłam po dacie spodziewanego okresu, z porannego moczu, zgodnie z ulotką i nie było śladów 2 linii. Bobo test wykrywa już 6 dniowa ciąże, ale wiem, ze to teoria. U mnie w dniu robienia 1 testu ciąża by była 14 dniowa a w dniu 2 testu już 24 dniowa. Czy te 2 testy są wiarygodne? Bardzo dziękuje
PS. Teraz się stresuje i mam problemy ze snem, jak o tym mysle to mnie mdli, czasem mnie kłuje w okolicach jajników. Piersi mne nie bolą, nie mam zachcianek. Prosze o opinię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasssia
Gość









PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Testy mylą się tylko i wyłącznie w jedna stronę mogą pokazać że nie jesteś w ciąży a tak naprawdę jesteś .Lecz nie myśl od razu ze tak jest u ciebie to się zdarza bardzo rzadko .Szczerze to wątpię by to była ciążą .
Powrót do góry
Beata23



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje Ci Kasiu za odpowiedz. Będe wdzięczna jak jeszcze ktos napisze i doradzi. Za wszystkie opinie z gówy dziękuję i zycze zdrówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.Ja zawsze robilam bobotest i zawsze wynik był wiarygodny, ostatnio też zrobilam 2 testy i okazało się że jestem w ciąży.Poszłam do lekarza zrobił mi usg i potwierdził ciąże,jestem w 7 tygodniu czyli bobotesty nie zawiodły, lecz potwierdziły prawdę z czego się bardzo cieszę i jestem bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Beata23



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po jakim czasie od spodziewanej miesiączki je pani zrobiła ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku było tak,że z moim narzeczonym staraliśmy się o dzidziusia a okres spużniał mi się chyba 2 czy 3 dni i wtedy zrobiłam testy.
Powrót do góry
Beata23



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłam pierwszy test 1 dzień po spodziewanym okresie a drugi po 11 dniach.Wtedy by juz BOBO TEST wykrył, prawda?? Dziekuje za odpowiedz i zycze zdrówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak na pewno by wykrył a po zatym bobotest jest jednym z najlepszych i najwiarygodniejszych testów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group