Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

skurcze mięśni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neithan_1



Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 9:00 pm    Temat postu: skurcze mięśni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam trochę nietypowe pytanie, ale myślę że to jest dobry dział. Od jakiegoś czasu zauważam u siebie skurcze mięśni, tzn takie "podrygiwanie", dzieje się tak w każdych partiach ciała, ale w danym momencie skurcz ma tylko jeden mięsień. Zdarza się to wiele razy dziennie, nie jest jakimś szczególnym problemem, po prostu chciałbym się dowiedzieć czemu tak się dzieje. Zamieściłem to pytanie w dziale o zdrowiu psychicznym bo chciałbym dodać że zażywałem i zażywam różne leki z grupy tych psychotropowych. Obecnie jest to seronil ale te skurcze pojawiały się już wcześniej. Czy jest możliwe że to skutek uboczny tych leków? A jeśli nie to czym to może być spowodowane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co pisze na ulotce leku?
mogą to być skutki uboczne. najlepiej zapytaj swojego lekarza.
a może brakuje Ci jakiś mikroelementów? może masz za mało magnezu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
neithan_1



Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 1:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może, albo to wynik jakiejś nerwicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo brak magnezu... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawlak91



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kup sobie jakiś preparat magnezowy, i jakieś suplementy na bazie magnezu po tygodniu stosowania powinno się okazać co powoduje ten problem , ale skonsultuj się najpierw ze swoim lekarzem konsultującym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lesinmas



Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim uzupełnij magnez. Jego brak często jest powodem skurczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yola
Spamer


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tak miałam przez brak magnezu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JulitkaKorobejko



Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yola* miałaś tak bo to główny powód takich skurczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Santos



Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Weź może przejdź się do jakiegoś lekarza z tym dużo chorób się kryje pod skurczami mięśni jak tak czytam w internecie.
Wiec lepiej tego nie bagatelizować zresztą zobacz sama w internecie na różnych serwisach są przyczyny takich skurczy mięśni i to nie jest za ciekawe. Lepiej to zbadać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justdobosz21



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz też mieć braki magnezu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group