Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skręcona kosta, powikłania, leczenie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BartF1



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 5:31 pm    Temat postu: Skręcona kosta, powikłania, leczenie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. 21.03 skręciłem kostkę. 22 udałem się do chirurga. Opuchlizna była dosyć spora. Lekarz postanowił założyć langiete i przyjść za 7 dni. Do tego czasu wstrzykiwać Clexane 40mg/0,4ml. Dziś byłem na kontroli. Noga mnie nie boli, moge na nią stawać. Gdy zdjęto mi langiete opuchlizna praktycznie nie zeszła a powiększyła się w wewnętrznej stronie stopy (prawa noga).
Pan dr. kazał przyjść za 10 dni. Dla mnie to jest nie zrozumiałe. Skoro noga nie boli, a obrzęk się powiększa to chyba coś nie tak? Nie ukrywając bardzo mnie ten fakt zdenerwował. Mam 18lat a teraz mam bardzo ważny okres w szkole, a opuszczam szkołe przez dojazdy, bo jazda z kulami w autobusach jest nie możliwa z racji na dużą ilość osób. Czy chociaż nie powinienem dostać jakiś maści czy żelu? Nie podjęto nawet żadnej próby oceny co mi jest. Czy któryś tu z obecnych userów miał podobny problem, lub ma jakieś porady. Chętnie przyjmę z otwartymi ramionami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group