Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skolioza po zabiegu operacyjnym

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bra



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 6:02 pm    Temat postu: Skolioza po zabiegu operacyjnym Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem po zabiegu operacyjnym kręgosłupa (metoda bone on bone) spondylodesis anterior. Od pewnego czasu miewam bóle w okolicach łopatki ( tak jakby śruba wpijała do łopatki) Co mam robić? Mam traumon, ale nic nie pomaga:( Proszę o odpowiedz:)
Pozdrawiam


----edit by emilka----
proszę nie pisać całych postów pogrubioną czcionką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmień grubość czcionki. ( regulamin )

Udaj się do swojego lekarza i powiedz o problemie. Jako lekarz powinien ci pomóc. Np prześwietlenie czy jakieś lekarstwa,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 3:33 pm    Temat postu: Re: Skolioza po zabiegu operacyjnym Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bra napisał:
Jestem po zabiegu operacyjnym kręgosłupa (metoda bone on bone) spondylodesis anterior. Od pewnego czasu miewam bóle w okolicach łopatki ( tak jakby śruba wpijała do łopatki) Co mam robić? Mam traumon, ale nic nie pomaga:( Proszę o odpowiedz:)
Pozdrawiam


----edit by emilka----
proszę nie pisać całych postów pogrubioną czcionką


Witaj, ja też jestem po operacji skoliozy i od pewnego czasu mam chyba podobne dolegliwości - jesli dobrze zrozumiałam to co Ty masz na mysli.
Napisz proszę czy u Ciebie coś się wyjaśniło, bo ja też już umieram z niepokoju co się może dziać...........
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group