Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

skolioza a ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CiociaTori



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak jest jeśli się ma poluzowane wiazania krzyżowe i przemieszczjący sie krąg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sysunia
Gość









PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o to, że cesarka nie jest konieczna u każdej kobiety ze skoliozą. Lekarz odbierający poród decyduje, czy kobiata da sobie radę. Ja mam skrzywienie IIstopnia,65' i lekarze (ortopedzi i ginekolodzy) z którymi się spotkałam mówili,że ''dam sobie radę''. Trochę się jednak obawiam,czy oby napewno dam sobie radę Rolling Eyes
Powrót do góry
Zuzia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak to jest z lordozą?? ja mam lordoze i rotacje miednicy. Kiedys mialam robione badania. Nigdzie nie oge znalezc czy to ma jakis wplyw na porod. Moze wy cos wiecie?

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam lordoze,jednak urodzilam przez cc z powodu za waskiej miednicy i braku postepu porodu.Gdyby nie to,to napewno urodzilabym naturalnie,takze lordoza nie ma tu znaczenia. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

acha:) z tego co mi moja gin mowila to tez ma waska miednice. I do tego ta rotacja, ale nie wiem co to oznacza i czy ma wplyw na porod bo o tym nie mowilam jeszcze ginowi bo znalazlam badania sprzed 2 lat dopiero ostatnio, wiec musze zapytac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja odnosnie rotacji tez nie mam pojecia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoda no ale dzieki za ta lordoze Smile
jutro ide do ginka wiec sie dowiem czegos wiecej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy Ty jestes juz w ciazy,czy pytasz tak z ciekawosci? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jestem w ciazy w 31 tygodniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha,no to gratulacje.To zycze szybkiego i lekkiego porodu.A znasz juz plec dzidziusia? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group