Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sklerotyzacja kości łonowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aanekk1



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 2:20 pm    Temat postu: sklerotyzacja kości łonowych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć
Jestem tu nowa!!!Choc czesto przegladam stronke.Otóż mam sklerotyzacje kości łonowej obustronną. Byłam u trzech lekarzy-ortopedów i tak naprawde żaden mi nie pomógł.Oprócz tego bardzobolimnie staw biodrowy i miednica zazwyczaj wtedy gdy siedze a najbardziej np. gdy kichne.Tojuż trwa ok 3 miesięcy niewiem co dalej robić??Czy ktoś z Was spotkał się z taką choroba?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamileczkaaa



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a miałas wykonywane oprocz RTG jakąś tomografie lub rezonans? wymuś na lekarzu..!!! bo sam od siebie podejrzewam żaden Ci nie da... i walcz o swoje Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aanekk1



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 1:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za radę.Byłam u kolejnych dwóch lekarzy i żaden niewidział powodu robienia dodatkowego badania chocby USG!!PARANOJA płacę za wizyte wiec powinni mi zrobić badania które wymagam.Zwłaszcza ze nie pomaga mi już nic a bóle są okropne!!ach ci lekarze!! jescze raz dziekuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group