Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sklejenie warg sromowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnaT



Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 14, 2016 12:03 am    Temat postu: Sklejenie warg sromowych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 30 lat i mam pewien problem, otóż zaobserwowałam u siebie sklejenie warg sromowych małych z dużymi. Nie wiem co mam robić gdyż nigdy nie miałam żadnych problemów intymnych. Proszę doradźcie coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to zawsze miałaś tak? Pytałaś o to ginekologa, dobrze jakby obejrzał to lekarz.
Sklejenie czy zrośnięcie warg sromowych czyli synechia występuje przeważnie u małych dziewczynek. U dorosłych kobiet jest to raczej rzadka dolegliwość i zazwyczaj jest to skutek uboczny operacji, radioterapii lub pojawia się w okresie przekwitania. No ale to ostatnie odpada u Ciebie, zapewne wcześniejsze przyczyny też, więc dość dziwna sprawa. Leczysz się na coś może albo przyjmujesz jakieś leki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KaśkaN



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja znajoma miała taki problem właśnie z córką, jedna wizyta u urologa wszystko załątwiła, "zabieg" odbył się w miejscowym znieczuleniu i dziecko nic nie czuło (znieczulanie jakąś maścią.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ponoć to wychodzi ze słabej higieny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group