Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skierowanie - jakie badanie? Posty: 1 • Strona 1 z 1

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nerkos



Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 5:59 pm    Temat postu: Skierowanie - jakie badanie? Posty: 1 • Strona 1 z 1 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś byłem u lekarza rodzinnego by się zbadać. Lekarka wysłała mnie na 2 badania tylko dokładniej nie pamiętam jakie to były czy to było na mocz, kał czy krew i że mam być na czczo. Na skierowaniu jest wymienione OB więc domyślam się że to chodzi o krew a drugie badanie coś mi świta że lekarka mówiła że na kał zwłaszcza że między innym przez ból odbytu poszedłem do lekarza ale w domu mi powiedzieli że reszta wymienionych rzeczy na skierowaniu do zbadania wskazuje że to badanie moczu. Wolę się upewnić dlatego daje zdjęcie bo sam większość tych "bazgrołów nie rozumiem". Może ktoś będzie wiedział czy to jednak badanie na mocz czy na kał?

Skan skierowania:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group