Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Siny guzek na lewym jądrze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateusz13



Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 2:50 pm    Temat postu: Siny guzek na lewym jądrze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , nazywam się Mateusz i mam 13 lat chciałbym aby specjalista spróbował zdiagnozowac mój problem od kilku dni czuję lekki dyskomfort w regionie lewego jądra , wczoraj gdy badałem swoje jądra doszedłem do wniosku że źródłem dyskomfortu jest guzek/narośl o wielkości 6mm na 2mm na górze po prawej stronie jądra jest on połączony z jądrem (tak mi się wydaje) przy dotyku odczuwam lekki kłujący ból , czy jest to możliwe że powodem tego guzka/narośli jest to że zostałem przez przypadek uderzony pięścią w lewe jądro na w-f?Z góry dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mateusz13
po 1- na forum nie ma lekarzy specjalistów
po 2- nie ma czegoś takiego jak diagnoza przez internet.
po 3- idź do pediatry i przedstaw problem. dopiero po badaniu i opisie dolegliwości lekarz będzie w stanie powiedzieć Ci co przypuszcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group