Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Siniak po ciezkim wypadku sam. Pogarsza sie i czerwienieje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fenix1024



Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 7:39 pm    Temat postu: Siniak po ciezkim wypadku sam. Pogarsza sie i czerwienieje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Tydzien temu mialem powazny wypadek samochodem
Samochod zostal zmiazdzony z calej lewej strony
Nieodnioslem prawie zadnych obrazen z wyjatkiem:
Dzwi podczas uderzenia wgniotly sie do wewnatrz uderzajac mnie w dwoch miejscach w lewa noge

Kilka dni temu wypisano mnie ze szpitala ale po dwoch dniach pobytu w domu zaczela sie pogarszac miejsce uderzenia
Pierwsze miejsce chyba zaczelo sie goic ale drugie wyglada chyba coraz gorzej zamieszczam zdjecia

Czy ten siniak sam zejdzie czy tez powinienem wrocic do szpitala bo to moze cos powaznego
Noga jeszcze troche mnie boli w okolicach uderzenia a takze moge chodzic
Ponizej zdjecia uderzen:

http://zapodaj.net/7702a7e9b540.jpg.html
http://zapodaj.net/624791e2e48c.jpg.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smarujesz to czymś? myślę, że noga się goi. często takie siniaki/krwiaki pojawiają się dopiero po kilku dniach.
ja miałam prawie identyczny na pośladku po upadku ze schodów. po kilku dniach smarowania altacetem w żelu zmiana się cofnęła.
jeśli jednak to Cię bardzo niepokoi to idź do lekarza ogólnego- niech oceni czy to "tylko" zwykły krwiak czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group