Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Singielka od zawsze i na zawsze, paskudna szmata

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bez nazwy



Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 12:27 am    Temat postu: Singielka od zawsze i na zawsze, paskudna szmata Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W razie czego przepraszam za niespójność w tym tekście, nie potrafię tego poskładać. Moje życie nie ma sensu i nigdy go mieć nie będzie, a ja zamiast robić coś, żeby było inaczej, potrafię jedynie użalać się nad sobą. Mam już 15 lat i jeszcze NIGDY nikogo nie miałam, wiem , że takie rzeczy raczej się nie zdarzają. Wiem, że wina leży w wyglądzie, ale nie jestem pewna , czy nie chodzi jeszcze o coś innego. Nie wiem, chyba nie ma już wyjścia dla mnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak 15 lat miałem to się z życiem gorzej, niż Ty męczyłem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 12:47 am    Temat postu: Re: Singielka od zawsze i na zawsze, paskudna szmata Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez nazwy napisał:
W razie czego przepraszam za niespójność w tym tekście, nie potrafię tego poskładać. Moje życie nie ma sensu i nigdy go mieć nie będzie, a ja zamiast robić coś, żeby było inaczej, potrafię jedynie użalać się nad sobą. Mam już 15 lat i jeszcze NIGDY nikogo nie miałam, wiem , że takie rzeczy raczej się nie zdarzają. Wiem, że wina leży w wyglądzie, ale nie jestem pewna , czy nie chodzi jeszcze o coś innego. Nie wiem, chyba nie ma już wyjścia dla mnie Wink


dzisiejsze poklenie mnie niszczy Laughing
ja 1 dziewczyne mialem w wieku 19 lat i zyje Laughing
teraz to niektore chcialyby miec facetow chyba juz w zerówce

masz racje nie ma dla Ciebie wyjscia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tullac



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Września
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Matko, 15 lat to jeszcze wiek, w ktorym można się cieszyć resztkami dzieciństwa, a nie myśleć tylko o facetach ;] Nie ma się co spieszyć Smile ja wiem, że teraz młodzież szybciej dorasta, ale ja poważnie o dziewczynach zacząłem myśleć chyba dopiero w liceum i to też nie było tak, ze od razu szukałem tej na zawsze, przyszłej żony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i co z tego ze nikogo nie mialas, dziecko do szkoly tym sie martw, mamie pomoc, roumiem ze cie plec przeciwna interesuje ale to nie wszytsko. jeszcze bedziesz miala ich dosyc i sie posmiejesz z tego wszyskiego, no niestety mlode to glupie, tez taka bylam a teraz to tylko sie smiac.
i napewno sa ludzie ktorzy w wieku 15 lat nikogo nie mieli, wiekszosc specjalnie klamie ze mialo , albo ze juz kims spalo zeby" poszpanowac. " choc nie ma czym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skakanka



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziecinko, masz szanse na cudownie nieudane, paskudne i bezwartościowe życie. Zafunduj sobie kilka romansów, zajdź w ciążę w ciągu roku i do końca życia narzekaj na to jak masz źle.Polecam ci poradnik: Fiasko. Podręcznik nieudanej egzystencji. Autor- Tomasz Mazur. Co się będziesz rozdrabniać, idź na całość i zafunduj sobie klęskę. Z pomocą ludzką i boską, a także naukową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwczynkom za dziecka dano lalki, a chłopcom klocki (budowlanka), pistolety i karabiny (wojna), resoraki i graty z plastiku, lub żelaztwa (kierowcy, lunb rajdowcy). Narzucanie stereotypowe funkcji społecznych przyszłych za starych czasów po upadku komuny z tego co pamiętam! Studenciaki informatyki gry z netów uczelnianych ssali i je sprzedawali takie czasy to były w latach 90-tych! Aseksualni są i Ci, którzy ręcznie się wolą zadowalać fantazjując! Jedni mają wszystko i źle się im żyje! Drudzy nie mają nic i są HAPPY! Inni preferują zdrowy balans życiowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 9:58 am    Temat postu: witam. dobry dzień! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu .. Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skakanka



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

simian raticus napisał:
Dziwczynkom za dziecka dano lalki, a chłopcom klocki (budowlanka), pistolety i karabiny (wojna), resoraki i graty z plastiku, lub żelaztwa (kierowcy, lunb rajdowcy). Narzucanie stereotypowe funkcji społecznych przyszłych za starych czasów po upadku komuny z tego co pamiętam! Studenciaki informatyki gry z netów uczelnianych ssali i je sprzedawali takie czasy to były w latach 90-tych! Aseksualni są i Ci, którzy ręcznie się wolą zadowalać fantazjując! Jedni mają wszystko i źle się im żyje! Drudzy nie mają nic i są HAPPY! Inni preferują zdrowy balans życiowy!

Jak ktoś chce być nieszczęśliwy, to niech będzie, ale na własną odpowiedzialność, a nie przerzucając ją na wszystkich, od rodziców zaczynając a na rządzie kończąc..,.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group