Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sine Wargi Sromowe i Okolica Odbytu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabiqq



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 7:42 pm    Temat postu: Sine Wargi Sromowe i Okolica Odbytu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Kika dni temu zauważyłam, że okolica intymna - czyt. cała częś widoczna gołym okiem jest sina. Wargi sromowe mniejsze są na końcach granatowe wręcz, okolica też sino-brązowa i do tego dziś zauważyłam identyczny objaw na okolicy odbytu.
Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne od kilku lat jednak nigdy nie zauważyłam nic podobnego, choć przyznam, że często się tam nie oglądam Wink
Czytałam, że sina okolica intymna może oznaczać wczesną ciążę no ale.. chyba nie siny odbyt... zdarzyło mi się zapomnieć tabletki jakiś czas temu. Jednak po 35 dniach od potencjalnie zagrożonego stosunku test "sikany" wyszedł negatywnie. Jutro jestem umówiona ba test z krwi beta hcg i do lekarza dopiero pod koniec tygodnia.
Miał ktoś podobne objawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zasinienie faktycznie moze swiadczyc o ciazy, jednak ze skoro test po takim czasie wyszedl pozytywny to sadze ze ciaze mozna wykluczyc.
WIzyta u lekarza bedzie dobrym pomyslem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabiqq



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wynik bety po 36 dniach od potencjalnie "groźnego" stosunku: <0.1 przy normie <5,3 czy rozumiem ciąża wykluczona definitywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak definitywnie wykluczona. PO takim czasie byla by juz bardzo wysoka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabiqq



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety pracę mam jaką mam i lekarza musiałam przełożyć o kilka dni.
Nie mam pomysłu skąd ta sinizna w takim razie. Mam tylko nadzieję, że to nic poważnego. Może jakieś zaburzenia hormonalne od tabletek.
Dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group