Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sine paznokcie, ból w klatce piersiowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwia17



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 1:27 pm    Temat postu: sine paznokcie, ból w klatce piersiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo sine paznokcie, szczególnie wtedy kiedy jest mi choć trochę chłodno. Parę osób zwróciło mi nawet uwagę, bo nie da się ich nie zauważyć. Co to może być?
Po drugie od miesiąca występuje u mnie ból po prawe stronie, tak jakby lewa strona prawego płuca, ból pojawia się przy głębokim wydechu i mocnym wdechu. To jest ból kłująco - uciskający.
Czy ktoś może mi powiedzieć co mi jest?
Z góry dziekuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzę udać się do lekarza i opisać mu dręczące Cię dolegliwości.Na pewno pomoże bardziej niż my na forum Very Happy Co do tego kłującego bólu,to myślę,że mogą to być jakieś nerwobóle.Pozdrawiam i powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwia17



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci za odpowiedź, zrobię jak mówisz, bo dalej mnie to dręczy.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group