Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sine dłonie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 12:00 pm    Temat postu: Sine dłonie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie..mojej dziewczynie strasznie posinialy dlonie..poprostu szary kolor maja jakis..okropnie to wyglada:( jak sie kladzie spac to w miare ok jest..jak sie wykapie tez..ale to sie ciagle nawraca..byla u lekarza i dosatla skierowanie gdzies tam...heh wiecie moze co to moze byc?Sad

Ona zawsze miala zimne dlonie...

bede wdzieczny za jaka kolwiek pomoc Sad




i jeszcze jedno juz mniej wazne - od dlugiego czasu boli mnie krzyz z przerwami. Nie raz bol po siedzeniu jest taki ze normalnie isc nie moge i sobie wyczulem, ze z prawej strony w okolicach krzyza jakas gulke..myslicie ze przeswietlenie wykaze co sie stalo? co to moze byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. dziewczyna odczuwa mrowienie w palcach czasami?
a). tak --> poczytaj o chorobie raynauda
2. czy odmroziła sobie kiedyś dłonie?
3. czy ma zdrową tarczycę?

może naprzemienne moczenie rąk w cieplej i zimnej wodzie, łykanie czegoś na naczynka, na krążenie pomoże?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma problemow z tarczyca..i nie ma tez zadnych mrowien...uf.. jutro jedzie na badania Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group