Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Silny ból i pieczenie spodu stopy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
badek



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 9:39 pm    Temat postu: Silny ból i pieczenie spodu stopy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od wielu lat odczuwam silne bóle spodu stopy poniżej palców i ich drętwienie. Ból występuje tylko w trakcie chodzenia (po przejściu kilkuset metrów ból stopy i zdrętwienie palców uniemożliwaiją poruszanie). Ból przechodzi w pieczenie. Jest coraz gorzej. Rady ortopedy ( zalecone wkładki na płaskostopie poprzeczne, nie pomogły w żadnym stopniu). Badanie ukrwienia stopy (dopler) jest w normie. Neurolog również nie stwierdził aby bóle stopy były pochodzenia neurologicznego.
Zostałem sam ze swoim problemem! Ludzie pomóżcie mi! Przecież musi być jakieś rozwiązanie! Po przejściu kilkuset metrów jestem zmuszony zatrzymać się i usciąść i po zdjęciu buta silnie rozmasować, uciskać stope w wielu miejscach. Powoduje to częściowo ulge....ale jest to niestety tylko ulga...

Z góry dziękuje za pomoc lub porade.

Będę wdzięczny......Badek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brdacz345



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj !! mam podobne dolegliwości . czasami wstając z łóżka mam wrażenie że pierwsze dwa-trzy kroki robię po rozsypanych pineskach ,do tego dochodzi odczucie jakby kości w stopie ocierały się o siebie . Od rodzinnego lekarza dowiedziałem się ,że po 50-ce ma prawo boleć i nic z tym nie można zrobić .Mam się nauczyć z tym żyć . Na jednej ze stron int.wyczytałem .że może to być Metatarsalgia więc biorę portwel i w poniedziałek idę prywatnie do ortopedy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kristofere



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 1:34 pm    Temat postu: stopa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba udac sie do chirurga naczyniowego ,mozliwe zabuzenia w ukrwieniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group