Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Silne uderzenie w głowę . Ratunku.!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nukuś.



Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 8:26 am    Temat postu: Silne uderzenie w głowę . Ratunku.! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.! Mam pytanie. Wczoraj w nocy bardzo mocno uderzyłam głową o stół (strasznie głośno huknął). Byłam wtedy pijana. Potem mi się kręciło w głowie. W nocy okropnie chciało mi się wymiotowac. Chciało mi się pic, więc piłam (pepsi)... ale jeszcze bardziej chciało mi się po tym wymiotowac. teraz w tym miejscu mam dużego guza, dalej chce mi się strasznie wymiotowac i trochę mnie głowa boli. ogólnie dziwnie i zle się czuję. boli mnie jeszcze oko jak ruszam. Dodam
jeszcze że po uderzeniu normalnie jadłam
, paliłam papierosy itp. i tu moje pytanie... czy zawsze tak jest po uderzeniu czy powinnam na wszelki wypadek sprawdzic czy wszystko ok?
pozdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nukuś.
moim zdaniem powinnaś pójść do lekarza.
takie objawy mogą świadczyć o wstrząsie mózgu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nukuś.
Koniecznie należy się udać do szpitala,nie czekając do jutra.Każde podejrzenie wstrząśnienia mózgu a wszystkie objawy na to wskazują wymagają konsultacji medycznej,tym bardziej,że są objawy wymiotne.Proszę nie zwlekać.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewcia32



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Trzy dni temu mąż uderzył się w głowę. Został uderzony w środek czoła ciężarem ok 100 kg. Po uderzeniu chwilę był zamroczony. na następny dzień bolała go głowa i dostał rozwolnienie, które go męczy do dzisiaj. Czy jest to objaw niepokojący
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewcia32
niech idzie do lekarza. skoro po uderzeniu był zamroczony to ewidentnie powinien zgłosić się na badanie.
nawet jeśli to nie wstrząs mózgu to lepiej dmuchać na zimne.
ps.
czy oprócz rozwolnienia męczą go jeszcze jakieś inne dolegliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group