Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Silne bóle stawów, ból żołądka, powiększająca się narośl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lola1988lola



Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 10:21 pm    Temat postu: Silne bóle stawów, ból żołądka, powiększająca się narośl Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam prawie 22 lata, 165cm wzrostu, ważę 77kg! do lekarza nie chodzę! ostatni raz byłam 3 lata temu! a przez 3 lata coś się porobiło...
1 problem:
Najpierw były bóle w kolanach później zaczęły się szarpania, bóle w łydkach, następnie w udach i biodrach oraz rękach! W kolanach bóle nie do wytrzymania (płakałam z bólu tabletki nie pomagały, nawet brałam silne tabletki przeciwbólowe od teściowej tylko na recepte).

2 problem:
Mocne ściski w żołądku (jakby ktoś skręcał mi żołądek), nawet po zjedzeniu posiłku nie ustępuję!

3 problem:
Zaczął się jakiś tydzień temu... Zaraz jak kończą się żebra po lewej stronie rośnie mi "buła" (tak to nazwę) jest dobrze widoczna, miękka jakby tam był jakiś płyn...

Jeśli ktoś wie lub domyśla się co to jest proszę o odp.
Mam nadzieję że wyraziłam się jasno...

nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lola1988lola hmm na odleglosc nikt ci nie powie co to moze byc ... bo to moze byc wszystko. Niestety wrozkami nie jestesmy.
Jedyna rada: skieruj sie do lekarza, bo 3 lata bez zadnych badan, biorac twoje wczesniejsze dolegliwosci to nie jest powod do dumy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lola1988lola
powtarzam to co mała mi- biegiem do lekarza.
bóle które opisujesz mogą być wynikiem np zapalenia stawów. bóle żołądka - spowodowane braniem silnych leków przeciwbólowych de facto nie przepisywanych Tobie.
ale to jest tylko gdybanie.
idź do lekarza. zrób pełną morfologię (łącznie z enzymami wątrobowymi), OB i CRP.
pewnie jeszcze lekarz skieruje Cię na USG .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group