Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

silne ból kręgosłupa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidzia66



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 9:07 pm    Temat postu: silne ból kręgosłupa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Na wstępie zaznaczam iż jeśli mój temat się powtarza z góry przepraszam ale na forum pisze 1 raz i na razie odnajduję się we wszystkim.

Otóż moim problemem jest ból kręgosłupa w dolnej części, kiedyś bolał mnie na całej długości ale przyczyną było za długie stanie czy podnoszenie ciężkich rzeczy, jednak miesiąc temu ból się nasilił i skumulował w dolnej części. Mysląc że to "korzonki" ogrzewałam maściami i kompresami, pomogło ale nie na długo, ból zaczął promieniować do pośladków i zwiększał się przy kaszleniu czy kichaniu, przeczytałam że może to być objaw przepukliny krążka międzykręgowego jednak pewności nie mam. Bóle są nie do zniesienia dlatego proszę o pomoc, może ktoś zna przyczynę, przechodził przez coś podobnego? Byłam u lekarza rodzinnego ale przepisał mi tylko kolejną maść i dał L4. Jakie badania mogę wykonać by dowiedzieć się jaka jest przyczyna bólu? Dodam jeszcze że na skórze w kilku miejscach gdzie są kręgi mam sine, łuszczące się place
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

udaj się do ortopedy i zrób tomografię
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group