Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Silna gorączka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 6:40 pm    Temat postu: Silna gorączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co stosujecie by wyeliminować szybko silną gorączkę i towarzyszący jej ból głowy? Jakieś porady, sprawdzone leki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli męczy Cię silna gorączka to warto spróbować pyralginę sprint, mnie ona zawsze stawia na nogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprint, czyli jak przypuszczam działa szybciej? To pewnie lek do rozpuszczenia w wodzie? To nawet lepiej się składa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak pyralgina sprint jest w saszetkach i szybciej się wchłania, dlatego warto kupi właśnie tę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 12:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że jest skuteczna i szybko zaczyna działać, aczkolwiek wolę jednak klasyczną formę w tabletkach Smile Wolę przełknąć tabletkę i mieć to z głowy, ale na pewno są osoby które wolą wersję w proszku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w każdym razie najważniejsze że można ją dostać w dwóch formach, jedni wolą tabletki a drudzy wersję sproszkowaną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 16, 2013 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno jest też pyralgina w ampułkach na receptę, ciekawe czym się -----. Ważniejsze jednak, że zwykła pyralgina jest dostępna w każdej aptece Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwsze słyszę aby pyralgina była dostępna na receptę, bo ja mam ją zawsze pod ręką i za każdym razem kupuję ją bez recepty w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kerrolek



Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest coś takiego Smile
http://www.polpharma.pl/pl/nasze-produkty/produkty/produkt/art0,107,pyralgin-roztwor-do-wstrzykiwan.html

Ale jak dla mnie w zupełności wystarcza ta pyralgina którą można dostać bez recepty w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie też wystarcza pyralgina bez recepty dostępna a aptece, nawet na mój najsilniejszy ból pomaga, więc nie mam potrzeby sięgania po nic innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group