Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Siłka i co jeszcze?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 5:17 pm    Temat postu: Siłka i co jeszcze? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej słuchajcie, mam 163cm wzrostu no i przytyło mi się po hormonach, z 56kg do 70kg. Chodze na siłke, mam trening i jestem pod kontrolą trenera. Schudłam na razie z 6 dni ćwiczeń na 3 tygodnie chodzenia, 3kg. Doradźcie mi, co mogę najlepiej zażywać dodatkowo doustnie, żeby zwiększyć efekty?
Próbowałam z Bio CLA z zieloną herbatą, ale mi to nic nie daję
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to, co już robisz plus lekka dieta zupełnie wystarczy. na wspomagaczach się nie znam (kojarze tylko kilka nazw, ale nie znam efektów). myśle, że tutaj haloween dorzuci swoje trzy grosze Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie halloween a helloween Laughing

Hehe a na powaznie sama dieta da Ci dosc fajny efekt. a ze srodkow dostepnych na rynku ? Jesli Bio Cla nie dziala to nie wiem. moze Sama Karnityna ? Ale to wszystko dodatki - najlepiej zrob tak dopoki chudniesz cwicz i jedz - jesli przestaja Cie isc daj znac pomyslimy Smile Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group