Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sex poczas okresu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo jescze raz. skoro nie mam czego sie obawiac to mysle ze mozna zakmnac ten temat. pozdrawiam. chos jescze male pytanko czyli zajsc w ciaze w czasie okresu jest malo prawdopodobne a mozliwe wlasciwie przy krotkich cyklach.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat niech pozostanie otwarty Wink

Jeżeli ktoś by miał coś podobnego to już ma część odpowiedzi i zawsze może jeszcze dopytać Wink

Jest to omówione na forum.

Można przeczytać na przykłądach forumowiczów zazwyczaj są to pytania o dni płodne i nie płodne Smile Naprawde istnieje tego kilkanaście tematów.

A jeżeli checsz bardziej medyczną wiedze na ten tamat to zapraszam do tematu "jak dochodzi do zapłodnienia" jest przyklejony w tym dziale na samej górze Smile

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kali



Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli wcale nie jest tak latwo zajsc w ciaze jakby to moglo sie wydawac skoro tak wiele czynnikow za to odpowiada... No ale wiadomo czesto jest ten strach, panika, obawa ze to uczcucie bywa silniejsze niz zdrowy rozsadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daria



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bytom
PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 7:48 pm    Temat postu: sex poczas okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem i prosze o szybkie odpowiedzi. błagam pomóżcie. chodzi o to ze kochałam sie z facetem podczas okresu od 2 dnia do ostatniego czyli do 6. chodzi o to ze sie nie zabezpieczamy a wiem ze skonczył we mnie. powiem jeszcze tyle ze dostałam ten okres o 7 dni za wczesnie. czy moge byc w ciazy?? pomóżcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daria



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bytom
PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 8:32 pm    Temat postu: Czy podczas okresu może dojść do zapłodnienia? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochałam sie z moim facetem podczas całego okresu czyli 6 dni i wiem ze nie uwazalismy bo szczytował we mnie. powiem ze okres dostałam o 7 dni za wczesnie. czy moge byc w ciazy?? prosze pomóżcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
as
Gość









PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 8:52 pm    Temat postu: seks podczas okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie martw sie ale raczej nigdy wiecej nie rob tego podczas okresu to nie jest naturalne a pozatym mozesz bardzo szybko ;nabyc' jakas infekcje
nie wiem ile masz lat ale chyba jestes bardzo mloda,albo bardzo nieodpowiedzialna lub nieswiadoma zagrozen ktore wynikaja z takiego zachowania.w ciąze raczej nie pwinnas zajsc,ale nie postepuj tak wiecej to bardzo nierozsadne a ow facet to po prostu........

i [/list]
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze jak ja już słysze że coś jest nie naturalne czy zboczone to mi sie żygać chce, pisząc obrazowo Wink

Jeżeli ktoś chce zobaczyć i przyłączyć sie do dyskusji na temat seksu podczas okresu to zapraszam do tematu "skuteczny środek na bolesne miesiączke".

Jeszcze raz podkreślam, to nie jest ani nie naturalne ani nie zboczone ani też nie bardzo niebezpieczne.
Jeżeli dba sie o higiene i uważa to nic sie nie stanie.

A czy ktoś lubi czy nie to już jest osobna kwestia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daria



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bytom
PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 9:20 pm    Temat postu: sex podczas okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedzi ale uwazamy z moim facetem ze sex podczas okresu jest ok a i gdzies wyczytalismy ze nie moge zasc wtedy w ciaze. a tak ogółem to mam 18 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli cykl jest nie zachwiany to nie, ale z tym bywa różnie.

Jest kilka szkół co do tego, jedni twierdzą że trzeba zawsze sie zabezpieczyć bo 100% metoda to tylko szklanka zimnej wody zamiast (z czym sie zgadzam akurat w kwestii 100%-owości), inni zaś że spokojnie można wyliczyć i unormować cykl tak że jest to niezawodne.

Ja zawsze staram sie wystrzegać ekstremów, wszystko ma + i -.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli twoje cykle sa regularne i trwaja nie krocej niz 28 dni to podczas okresu jestes nieplodna. ale jesli miesiaczkujesz od niedawna to radzila bym ci do tego podchodzic z rezerwa. prezerwatywa nie gryzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group