Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sex analny a ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałaś dni płodne ( a tak do końca nigdy nie wiadomo jak to jest w danym cyklu) to jakiś tam procent szansy może i jest ale nikły. Proponuję zrobić test w odpowiednim czasie i tyle
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elka21



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 8:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. Uprawiałam z chłopakiem seks analny w czasie dni płodnych. Minęły dwa tygodnie i spóźnia mi się okres. do tego od dwóch dni czuje lekkie mdłosci. Piersi mnie nie bolą, ani nie są nabrzmiałe. Do tego nie mogę spać...budzę się o 4 rano...czy te objawy są wynikiem stresu, czy jednak bardziej prawdopodobne jest to ze jestem w ciąży?

Dodano po 4 minutach:

No i dodam jeszcze że 4 dni po współżyciu swędziała mnie pochwa i miałam dziwny grudkowaty śluz. Co prawdopodobnie było przyczyną grzybicy. Teraz śluz jest biały i jest go mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez sex analny nie zachodzi sie w ciąże .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przez anal nie zachodzi sie w ciaze ale pod warunkiem ze z odbytu nic nie dostanie sie do pochwy.
w innym wypadku nie byłabym taka pewna..

okres spoznia Ci sie zapewne z powodu przebytej grzybicy.
a propo tego:
to uprawiałas sex majac grzybice?
radze wysłac partnera na badanie bo mogłas go zarazic..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nat.t



Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Ostatnio uprawialam z moim chłopakiem sex analny a wieczorem zauważyłam, że z mojego odbytu wydobywa się krew... Co to znaczy? Czy coś mi dolega?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najzwyczajniej podrażniona została błona odbytu. To troszke "brutalny " sex . Aby nie spowodowac zbyt dużych obrażeń potrzebna jest delikatność
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze ze zwieraczy Ci nie "poluzował" bo bys miała problem...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszka208



Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 10:09 pm    Temat postu: ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcialabym powiedziec ze tak jak w seksie pochwowym tak i analnym trzeba sie pilnowac, miałam seks analny i nie prawda jest ze nic nei wycieka bo to zalezy od głebokosci moj maz nie wchodził głeboko wiec mi wyciekła sperma sorki ze tak prosto z mostu wale no wiec pociekło to i owo poszłam sie umyc teraz boje sie ze przeniosłam podczas mycia do pochwy okres mi sie spoznia 5dni a jak wiadomo wagina i odbyt blisko siebie są wiec;/ uwazajcie

Dodano po 2 minutach:

jej co za pech bylby gdybym była w ciazy;/ ja rozumiem ze guma pękła czy poniosło i był wytrys ale zeby taki traf;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 7:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest podobnie jak z wytryskiem na zewnątrz.bardzo małe szanse,ze sperma znajdująca się poza pochwa w jakiś sposób się do niej dostanie. Musiałaby być wprowadzona członkiem lub palcem szybko w obręb wnętrza pochwy.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Danna83



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 6:39 pm    Temat postu: Pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze to bedzie glupie pytanie ale jestem zalamana psychicznie i byc moze dlatego jestem w stanie we wszystko uwiezyc,,,,Dzien przed owulacja kochalam sie z chlopakiem analnie on byl zabezpieczony prezerwatywa ktora byc moze ale nie jestem pewna byla przeterminowana nie bylo wytrysku w pupie ale ocieral sie chwile o moja pochwe czy moglam zajsc w ciaze?? prosze o szybka odpowiedz bo nie wiadomo co jeszcze sobie wkrece kurcze a moze to jest realne zeby zajsc w ciaze bo jednak byl to dzien przed owulacja prosze odpiszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group