Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sertralina 50mg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

50mg sertraliny to placebo?
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
100%
 100%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 1

Autor Wiadomość
xfobikx



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 11:42 pm    Temat postu: Sertralina 50mg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, przeglądając dziś google na temat sertraliny trafiłem na wątek, w którym koleś pisał, że dawka 50mg sertraliny to placebo...Czy to prawda? Biorę ją od ponad roku i rzeczywiście jakichś większych zmian nie zaobserwowałem. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xfobikx
nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie.
rzeczywiście- dawka 50 mg nie jest najwyższą z możliwych ale niektórym wystarcza. i to nie dlatego, że sobie tak wmawiają ale dlatego, że mózg jest wrażliwy na substancję czynną leku i taka dawka mu pomaga.
dużo też zależy od nasilenia choroby, czasu leczenia podatności na wpływ substancji i tego, czy ta substancja to rzeczywiście taka której mózg potrzebuje.
jeśli od roku bierzesz 50 mg sertraliny i nie czujesz poprawy to czemu lekarz nie zmieni albo dawki albo leku?
na rynku jest mnóstwo różnych leków które mogą Ci pomóc. więc czemu zostawać przy tym jednym który działa nie do końca?

jak często masz wizyty?
czy to jest Twój pierwszy lek psychotropowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu .. Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group