Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

serce?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyola



Dołączył: 11 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 10:18 am    Temat postu: serce? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Ostatnio doskwiera mi ból w klatce piersiowej, nie chcę panikować ale to się zdarza dość często. Najczęściej tak wieczorem, boli mnie lewa strona kl.piersiowej, bark, ręka a do tego opadam maksymalnie z sił, po godzinie prawie zawsze wszystko wraca do normy. Nie wiem co robić mam małe dzieci i chyba zaczynam się denerwować.

Ostatnio zmieniony przez eyola dnia Pią Gru 11, 2009 10:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najprostsze co mogę doradzić- idź do lekarza.
niech zleci ekg i morfologię.
może to efekt przeciążenia i przemęczenia. może się przedźwigałaś.
to może zbadać tylko lekarz:)
a nawet jeśli to coś poważniejszego to im szybciej postawią diagnozę tym lepiej:) mniej stresu dla Ciebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group