Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ser

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carl



Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 7:42 am    Temat postu: ser Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy kanapka z serem i szynka a ta sama kanapka podgrzana w mikrofalowce to to samo? czy moze cos jest bardziej niezdrowe? pewine nikt nie bedzie potrafil mi odpowiedziec Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm _. jesli chodzi o to czy mikrofala szkodzi to odp jest pozytywna ... szkodzi poprzez emotowanie promieni _. ale wiadomo jak nie bedziesz robila tego bardzo czesto to nic ci sie nie stanie_. choc zdrowsze sa kanapki bardziej naturalne z chlebkiem razowym pelnym ziaren a na nim np szyneczka drobiowa pomidorek i ogorek ;] mniam i do tego zdrowe ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carl



Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ja nie o to Smile ok powiedzmy ze ktos mi robi kanapki i moze mi przyniesc taka z serem lub z serem podgrzana w piekarniku (tak srednio mocno). smakowo jest wielka roznica, ale czy w innych aspektach rowniez?
i eszcze jedno... I'm a DUDE! male! guy! he, not she! Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak:)

Kanapka z serem nieniepodgrzana jest mniej kaloryczne niz ta zapieczona(podgrzana,jak kto woli).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm? mniej? to co niby fale wytwarzane przez mikrofale dodaja kanapce kalorycznosci? chyba czegos nie rozumiem? wytlumacz dokladniej ten proces:>
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group