Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

senność, bóle głowy, anemia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak od pewnego czasu jest ciągle senny, boli go głowa, nie ma na nic ochoty. Są ferie, jak chodził do szkoły było lepiej, był jakby żywszy, chętniejszy do wszystkiego. Wczoraj co nigdy mu się nie zdarzało zasnął u mnie w domu i spał jak dziecko. Nie ma na nic apetytu, wcale nie chce jeść jego ulubionych rzeczy. Mówi, że boli go głowa, bierze tabletki przeciwbólowe czego wcześniej by nie zrobił twierdząc, że przejdzie. Myślę, ze nie ma to związku z jego zdrowiem psychicznym, bo wszystko jest w porządku, depresja też nie. Czytałam trochę o objawach i może to anemia? albo cukrzyca? Jak myślicie? Jakie badania wykonać jeśli już?

Dodano po 7 godzinach 34 minutach:

??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn. od jakiego czasu ma takie objawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od ponad tygodnia

Dodano po 16 godzinach 11 minutach:

czy ktoś odpowie? martwię się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Morfologia, elektrolity i toksykologia...Może wziął jakieś narko albo dopalacza i teraz tak ma...

Dobrze byłoby zmierzyć mu ciśnienie. Jeśli jest niższe niż 120/70 to musi się kawy napić. Jeśli wysokie, to mierzyć 2 razy dziennie ciśnienie i spr czy się powtarza czy nie. Doraźnie ciepła kąpiel.

Ewentualnie migrena...Z tym koniecznie do lekarza...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Saszka



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niech morfologię sobie zrobi. może to być anemia. Ja przy anemii brałam żelazo z Olimpu. ChelaFerr. pomogło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group