Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

seks w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nio tak jak z ciaza jest wszystko ok i niema zagrozenia to mozna wspolzyc..
ja niestety nie moge od samego poczatku lekarka mi zabronila ,bo mam ciaze zagrozona i jednak kazala odczekac chociaz do 8 miesiaca,a wiec tym Pania ktore moga szczerze gratuluje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj to współczujemy Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 9:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz tym sie pocieszam ,ze niewiele zostalo do konca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam mogłabym wcale nie współżyć te 9 miesięcy i ten czas połogu, byle by tylko być w tej ciąży nareszcie... Sad
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sylwunia1986 napisał:
wiesz tym sie pocieszam ,ze niewiele zostalo do konca:)

No tylko jeszcze po porodzie tez troche poczekasz ...ale napewno warto Laughing Wytrwałości Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
strojnisia



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 12:32 pm    Temat postu: seks w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i co wy na to? Wink

---Nie zakładaj nowych tematów jeśli takie już istnieją . Przyłączyłam do pokrewnego---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elzbieta.MP



Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, "(...) Jeśli ciąża nie jest zagrożona i przebiega prawidłowo, nic nie stoi na przeszkodzie, by się kochać wtedy, kiedy tylko masz na to ochotę. Niektóre pary przyznają, że właśnie w tym okresie ich doznania są szczególnie intensywne. „Odmienny stan” może być okazją do poszukiwania nowych praktyk w miłosnej grze, które wzbogacą wasze życie seksualne, wnosząc trochę urozmaicenia i świeżości. (...)"
Ela, redaktorka Mamopedii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem w 10 tygodniu ciaży my z meżem kachamy sie normalnie tylko nie od tylu ale ostroznie wszystko jest w porzadku pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group